Początek..

Witam serdecznie :)
To mój pierwszy wpis tutaj, mam nadzieję, że znajdą się osoby, które będą czytały to co piszę, a zwłaszcza będą chciały oglądać to co pokażę. Każde z wstawianych tutaj przeze mnie obrazów, zdjęć paznokci i przyborów są moje :) Pazurki stylizuję nieprofesjonalnie, jest to moje hobby, po prostu kocham to co robię i chcę się tutaj z Wami tym dzielić.

Jako pierwsze przedstawię Wam pazurki robione z myślą o karnawale, pełne blasku i ekstrawagancji. Myślę, że takie skrzące pazurki nadają się idealnie na imprezy tudzież inne wesołe uroczystości.
Pazurki wykonałam lakierem z brokatem opalizującym firmy Color Club - 2 warstwy pokrywają idealnie Naszą płytkę, a lakier szybko wysychając, utrzymuje się na niej bardzo długo.

Podpisane są jeszcze adresem mojego pingerowego bloga, na którym są wszystkie moje dotychczasowe prace, obecne będę oczywiście już podpisywać tym adresem, ale zanim będą te obecne to pozwólcie, że będę prezentowała tutaj moje wcześniejsze prace.

Pozdrawiam serdecznie,
Marlena.

10 komentarzy:

 1. witaj na blogspocie;) dodaję i zapraszam do siebie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oooo, baardzo miło Cię tu widzieć :)
  // Na początek możesz usunąć weryfikację obrazkową? (Pulpit nawigacyjny->Ustawienia->Posty i komentarze i tam Ci się wyświetli 'Włącz weryfikację obrazkową' i ustawiasz na 'Nie') :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamierzam tutaj zostać :) Powodzenia i czekam na kolejne pazurki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny ten lakier :)
  Zapraszm do nas! ;p

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz.

Pozdrawiam, Marlena.