Żegnając lato..

Dzisiaj chciałam pokazać Wam świetną (ale dość letnią) płytkę od BornPrettyStore. Mani dzięki niej wygląda dużo ciekawiej, wzorki na pewno są kreatywne i można dużo powymyślać z ich udziałem. Do tego bardzo dobre wykonanie płytki sprawia, że używanie jej to sama przyjemność.

Wykonując ten mani, założyłam iż użyję pyłku o efekcie chromu/lustra :) także od http://www.bornprettystore.com który można zakupić TUTAJ.Polecam serdecznie te i inne produkty na BPS bo warto.

A lakiery jakie użyłam do mani to Semilac 000 (błękit) oraz lakier nieznanej firmy MONASI z aliexpress (fiolet). Tego lakieru z ali nie polecam, gdyż szybko (po trzech dniach noszenia) zaczął żółknąć :/


Obecnie stan moich paznokci woła o pomstę do nieba, a ja nie tworzę nic nowego. Mam nadzieję że za miesiąc wyjdę na prostą i przyjdę z nową dozą wzorków i kolorków. Teraz są obcięte od miesiąca na przysłowiowe "zero" i czekają na odrośnięcie. A sprawcą, właściwie sprawczynią tego stanu jest nowa profesjonalna frezarka jaką dostałam na urodziny, którą jeszcze nie za bardzo umiałam się posługiwać. (lepiej nie pytajcie) hehhehe :)


10 komentarzy:

 1. Świetne wzory ma ta płytka ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyszedł ten chromowy efekt :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo wszystko podoba mi się to mani, a co do płytki, to ja nie umiem odbijać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Frezarka to jest najlepsze co w tym roku kupiłam, ale faktycznie trzeba z nią uważać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje pazurki też ostatnio psocą :( ale nie z powodu frezarki ;) Lato się kończy ? u mnie dzisiaj 32 stopnie były :D A mani piękne jak zawsze Marlenko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam ludzi, którzy odbijają sobie wzorki z płytek... Mi coś to nie wychodzi... Muszę jeszcze popróbować :)

  OdpowiedzUsuń
 7. nie mogę się napatrzeć na idealne pomalowane i ukształtowane pazury.... wow:D obserwuje:)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz.

Pozdrawiam, Marlena.