Kropla w morzu od Orlybeauty..

Witam serdecznie, dzisiaj przychodzę do Was z kolejną propozycją zdobienia lakierami hybrydowymi. Jako, że jestem w fazie testowania lakierów od marki Orly gel FX poniżej zobaczycie kolejny użyty przeze mnie odcień w pięknym zdobieniu jakim jest snake skin.

Kolorek o wdzięcznej nazwie - SHOCKWAVE, który wybrałam jako główny w tym zdobieniu to piękny, mocno nasycony granat, który w połączeniu z białą bazą dał genialny efekt "wężowej skórki". Nałożyłam trzy cienkie warstwy solo na paznokcie wskazujące natomiast do snake skin użyłam biały lakier marki Semilac jako bazę pod rozcieńczony z top coat'em Shockwave a następnie dodałam kropki z samego top coatu. Wszystko pokryłam topem Orly gel FX. Na sam koniec nałożyłam oliwkę witaminową na skórki.

Tak prezentują się moje paznokcie obecnie:

Kolorki są cudowne, mocno na pigmentowane. Całość genialnie się błyszczy, co zawdzięczam topowi marki Orly ! :) dodatkowo użyłam nowość marki Indigo na moje najmniejsze pazurki - efekt holo z którego również jestem bardzo zadowolona. Drobinki są większe niż w efekcie syrenki, jednak dają spektakularny efekt roziskrzonych paznokci :) trzeba to zobaczyć na żywo !!


Starałam się ująć na zdjęciach takie światło, żeby kolorki wyszły jak najbardziej naturalnie. Myślę, że mi się to udało i efekt, który chciałam żebyście zobaczyli jest zadowalający. Także zdjęcia idealnie przedstawiają nasycenie kolorków tych hybryd.

W kolejnym poście napiszę co nieco o ściąganiu hybryd tej marki, a jest to nie lada orzech do zgryzienia... Muszę jeszcze przemyśleć co o tym napisać i jak ująć to co chcę Wam przekazać.


Pozdrawiam cieplutko i serdecznie polecam lakiery marki Orly gel FX !!
Są warte grzechu :)
M.

8 komentarzy:

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz.

Pozdrawiam, Marlena.