Dzwonki, dzwoneczki
Dzisiaj mam Wam do pokazania wspaniałą zieleń od Orly gel fx. Jest to niesamowicie nasycony kolorek o ciekawej nazwie Invite Only, który idealnie wpasował się w świąteczny klimat. Cała kolekcja SUNSET STRIP zawiera piękne świąteczno-sylwestrowe kolorki, ale właśnie ta zieleń wzbudziła moje zainteresowanie najbardziej. Jest ona dość nieoczywista, gdyż kolor zmienia się w zależności od światła. Wieczorem jest bardzo ciemny, natomiast w świetle słonecznym wygląda jak świeże igliwia.

 
Kolor daje szerokie pole do popisu do tworzenia przeróżnych zdobień. Pasuje do pyłków, świątecznych wariacji, ale także dobrze wypadnie przy akrylowym sweterku :)


Niestety ma jedną wadę, a w zasadzie nawet 1,5 :/ - kiepsko kryje i widać delikatne prześwity nawet przy 3 warstwach, a poza tym zdaje się być mało fotogeniczny. Nijak na zdjęciach nie widać tego prawdziwego nasycenia barwy.


Mimo wszystkich wad i tak go uwielbiam !! Wygląda obłędnie i wyjątkowo.


Zdobienie wykonałam przy pomocy cienkiego pędzelka, lakierów (w tym hybrydy z tej serii Orly Sunset BLVD) natomiast brokat to typowy "efekt szronu" jaki uzyskałam używając pyłek Indigo Tiffany. Polecam serdecznie :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo serdecznie dziękuję za każdy komentarz.

Pozdrawiam, Marlena.